042108Sex ponúk, ktoré si podávajú gigolovia, sa podstatne líšia od toho, čo tu bolo v minulosti. Ak chceš sex za peniaze, musíš sa jednoducho predať. Musíš byť originálny, pretože hoci o chlapov je tiež záujem, je nás možno viacej a niekedy sa spoločnosť javí ako dosť vyberavá.

Moja prvá ponuka

Moja prvá sex ponuka, respektíve inzerát, bol dosť smiešny. Nevedel som, čo robím, skôr som sa v noci bavil a mal som naozaj chuť zažiť niečo nové. S povýšeneckým tónom mi vtedy napísala jedna staršia dáma, s ktorou dodnes spávam a ona vidí moje pokroky. Odporučila ma svojim nadržaným kamoškám, ktoré okrem detí a manžela stíhali sem tam za mnou dobehnúť a akože si „odcvičiť“ hodinu v posilke. Poviem vám, niekedy si to naozaj odmakali.

Kreativita

V sex ponuke musí byť aj kreativita. Musíš sa vedieť predať, byť inovatívny, písať medzi riadkami. Prihlásili sa mi na inzerát všelijaké stvorenia, mladé krásne baby bez chlapov, čo to už bez sexu nevedeli vydrzať. Staršie dámy, hipisáčky, nespokojné manželky, frustrované 50tničky, ktoré si mysleli, že život už skončil a oni si už nemôžu dopriať. Áno, niekedy som im robil psychológa, no vždy som im tie báchorky vytesnil z hlavy a spravil z nich dámy večera.

Možnosť výberu

Na sex ponukách, ktoré robí naša firma je dobré to, že si môžeš vyberať. Môžeš byť kým chceš a kedy ale hlavne s kým chceš byť. Nemusíš ísť s prvou fuchtlou, ktorú ti firma dohodí. To nie. Zákazníčky si môžeme vyberať a my si aj patrične vyberáme. Nikdy síce neviete, či odmietnutá nebola väčšie terno ako tá, s ktorou ste reálne išli, ale zapodievať sa tým nemá naozaj zmysel.

Dobrodružstvo

Mám rád, keď si ma žena na základe inzerátu vyžiada domov. Niekedy je to naozaj riskantné, ale ja mám rád dobrodružstvo. Raz som za jednou šiel do luxusnej vilky, ďaleko od mesta, naozaj som bol prekvapený. Čakala ma v prevleku chyžnej a hoci inak by som sa na ňu ani nepozrel, priťahovala ma jej moc a to, ako sebavedomo vystupovala. V duchu som si hovoril, že ak na toto neletí jej manžel, jednoducho je to idiot.

Ťažká práca

Táto práca je však aj ťažká. Niekedy nemáte chuť s nikým byť, no práca si to vyžaduje. Možno by bolo jednoduchšie ísť pracovať na erotický privát ale niekoľkokrát som už prišiel domov a pomyslel si, že by som s tým najradše skončil. Keď sa však potom človek pozrie okolo seba, dvakrát si rozmyslí, či štandard, na ktorý si našetril a nadrel sa pri tom, vymenia za prácu pri pokladni za minimálnu mzdu.