Sex masáž si môže každý vychutnať so svojím partnerom kedykoľvek sa im zachce. Erotické masáže sa ponúkajú aj u masérov, ktorí masírujú aj intímne partie vrátane pohlavných orgánov, nedochádza tam však ku pohlavnému styku.

Erotické masáže

Takéto sex masáže si môžete zaplatiť jedine v erotických salónoch, ako predohru k hlavnému aktu, alebo nevestincoch či escorte.

Dievča pokiaľ ponúka sexuálne služby vrátane sex masáže, pokiaľ si ju priplatíte, neni s ňou problém. Ak sa rozhodnete o sex masáž v pohodlí domova a máte s kým, neni problém a nemusíte za to ani platiť.

 

Sex masáž sa začína masírovaním celého tela, veľmi jemne, aby sa pokožka príliš nerozdráždila. Postupom času sa pridáva na intenzite a samozrejme sa aj mení technika masáže.

Môžu sa pri tom použíť rôzne pomôcky na masírovanie, alebo jemné látky či rukavičky. Masáž by mala pokračovať s olejom, ktorý si môžete zvoliť. Tam masáž začne naberať na obrátkach, môže sa aj pritvrdiť a masírovať intenzívnejšie.

Masážne hlavice

Môžu sa použiť aj rôzne masížne hlavice a masírovať sa môžte navzájom aj na intímnych miestach, kde vás to bude dráždiť. Takéto masáže si vychutnáte najviac s niekym, komu môžete dôverovať a s niekym, koho poznáte a máte k nemu veľmi blízky vzťah.

 

Treba sa pri nich veľmi dobre uvoľniť, aby si ich človek vedel naplno vychutnať a precitnúť všetko energiu prúdiacu vaším telom. Sex masáž s vyvrcholením na konci je najlepším ukončením masáže, energie sa dostanú na vrchol a vaše telo sa celkom uvoľní.